Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o dawanie propozycji skinów z gry Wiedźmin 2


MCFan :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zróbcie mi skiny Geralta, Iorvetha i Vernon'A Roche'A

nCTI1.png

 

 

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

 

 

 

 

 

a6f26eda907303c67515c63694e90d86.jpgKliknij w sygnaturke i dodaj diament. To nic nie kosztuje.

Zbieram Me Gusta (Lubię To)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

RefResh Prosze niech ktoś zrobi te skiny bardzo mi są potrzebne.

 

RefResh Prosze niech ktoś zrobi te skiny bardzo mi są potrzebne.

nCTI1.png

 

 

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

 

 

 

 

 

a6f26eda907303c67515c63694e90d86.jpgKliknij w sygnaturke i dodaj diament. To nic nie kosztuje.

Zbieram Me Gusta (Lubię To)

Opublikowano

Ja używam stronki :

 

http://www.minersneedcoolshoes.com/

 

Jest bardzo dobra jest dużo fajnych skinów naprawdę polecam!

messi2g.png

 

Zbieram

add.png siki!

Opublikowano

Oto skin jednej z wymienionych postaci:

 

http://www.minecraftskins.com/

 

Nie jestem pewien czy to jest z wiedźmina, bo w to nie grałem, ale raczej tak :)

Opublikowano

RefResh Czekam jeszcze na skin Iorvetha

nCTI1.png

 

 

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

 

 

 

 

 

a6f26eda907303c67515c63694e90d86.jpgKliknij w sygnaturke i dodaj diament. To nic nie kosztuje.

Zbieram Me Gusta (Lubię To)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...